Služby

S čím vám můžeme pomoci? Níže se to dozvíte. Čtěte!

Mzdy a personalistika, konzultace

Jsme tu pro Vás, kdykoliv si nebudete vědět rady. Budete potřebovat pomoci se zpracováním? Poradenstvím? Nevíte, jaké benefity, bonusy byste měli dát svým zaměstnancům a jak je zdanit? Chtěli byste zpracovávat mzdy a personalistiku, vedení složek zaměstnanců, archivování složek a potřebných dokumentů a nevíte na koho se obrátit? Právě jste našli - my se o vše postaráme! Zpracujeme Vám mzdy, povedeme Vaši agendu, převezmeme veškeré portfolio zpracovávaných mezd a mzdových složek a to včetně archivace.  Kompletní zpracování včetně příslušných odvodů, zařízení na SP, ZP, vyžádání kartiček pro cizince, kontrola prošlých lékařských prohlídek, diskrétní výplatní pásky, vytvoření dávek pro odvody a pro zaměstnance, DPČ, DPP, malé rozsahy, platové třídy, zaměstnanci ve státních službách. Stačí pouze zautorizovat platby a máte hotovo.  Zastupujeme při kontrolách OIP a mnoho dalšího. Jsme tu pro malé i velké firmy.

Účetnictví a controlling, konzultace

Účetnictví - Zpracováváme kompletní účetnictví firem vč. poradenství a to  jak novým, tak stávajícím firmám, ale i živnostníkům. Jsme schopni převzít firmy/osoby i během účetního období. Konzultace samozřejmostí.

Controlling - Je Vaše firma prodělečná a Vy si nevíte rady co s tím? Chtěli byste zvýšit ziskovost Vaší společnosti a nevíte jak na to?  Oslovte nás, přijedeme, najdeme problém a pomůžeme Vám ho vyřešit. Po společné konzultaci a seznámení se s problémem ve Vaší společnosti, pomůžeme najít správnou cestu.


Personální agentury, konzultace

Zaměřujeme se také na personální agentury a jejich kompletní vedení mzdové a personální agendy a účetnictctví. Rozhodujete se, že si založíte personální agenturu? Oslovte nás a pomůžeme Vám, postaráme se o vše potřebné tak, aby jste měli mzdy, personalistiku a účetnictví v pořádku. Zpracujeme Vám mzdy, přihlásíme, odhlásíme zaměstnance, pohlídáme Vám konce lékařských prohlídek, pomůžeme při vytváření smluv, hlídání několikanásobného přidělení, přihlášení na Úřad práce, ukončení zaměstnanců, ukončení složek a jejich archivace, připravíme Vám veškeré dávky, jen zmačknout enter. Pošleme zaměstnancům výplatní (diskrétní) pásky.Pomůžeme Vám s Úřadem práce a žádosti o povolení, založení si Živnostenského oprávnění. Jsme diskrétní a svoji práci umíme a odvádíme pečlivě. Procházíme nejnovější školeními a snažíme se, abychom byli neustále v dění. Kontaktujte nás a určitě se domluvíme.

SVJ - Společenství Vlastníků Jednotek

S námi rychle, snadno, kvalitně a spolehlivě

Jednou z našich služeb je zaměření účetních služeb pro SVJ neboli Společenství Vlastníků Jednotek. Zaštiťujeme kompletní služby pro zpracování účetnictví pro SVJ jak podnikající tak nepodnikající a s tím spojené služby, jako vyúčtování služeb (Vodné, stočné, fond, atd..). Máme specializovaný program zabývající se přímo  touto problematikou, tudíž naše výstupy jsou 100% včetně řádného i mimořádného vyúčtování, plateb záloh, sledování dlužníků, generování přeplatků a nedoplatků včetně dopisů pro jednotlivé bytové jednotky vždy dle platné legislativy. Poskytujeme i konzultace ohledně novinek po změně "NOZ", změny stanov, případně odpovědi na kladené otázky při schůzi shromáždění... Přijďte a určitě se domluvíme.

SPOLKY

Malé, střední i velké

Další službou, kterou poskytujeme jsou komplexní účetní služby pro  veřejně prospěšné poplatníky - Spolky, (Zapsaný Spolek, z.s.).  Pro mnohé je v paměti Občanské sdružení - toto nahradilo po 1.1.2014 dle "NOZ" právě označení Spolek. Zpracováváme Spolky, které mají i nemají povinnost být registrováni jako poplatníci daně na FU dle §39a odst.5 Zákona o dani z příjmů. Poradíme, jak rozdělit hlavní i vedlejší činnost Spolku včetně jeho zakotvení do stanov pro nové i stávající Spolky. Vyřizujeme i dotace od MŠMT.

Přijďte, určitě se domluvíme.